پروفایل ورود / ثبت نام تصویر IMG

شرایط و قوانین

شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها و خدمات ققنوس

کاربر گرامی استفاده از تمامی خدمات ققنوس، به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین استفاده از خدمات می‌باشد. کلیه اصول، رویه‏‌ها، محتواهای تولیدی و خدمات ارائه شده در ققنوس منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده می‌باشد و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است، بنابراین عمل به قوانین و مقررات سایت به عنوان یک قرارداد الزامی است.

 • تعریف کاربر یا بیمه‌گذار:

شخص حقیقی یا حقوقی است که با استفاده از اطلاعات شخصی خود نسبت به ثبت سفارش یا هر گونه استفاده از خدمات ققنوس اقدام می‌کند. بیمه‌گذار یا کاربر طرف تعهد بیمه‌گر است و با پرداخت حق بیمه جان، مال و مسئولیت خود یا دیگری را برای مدت مشخص و معینی، تحت پوشش بیمه قرار می‌دهد.

 • تعریف بیمه‌گر:

بیمه‌گر شخصی حقوقی است، که برای ارائه خدمات و محصولات بیمه‌ای، دارای مجوز رسمی از "بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران" می‌باشد و در مقابل دریافت حق بیمه از بیمه‌گذار، تعهد جبـران خسارات و یا پرداخت غرامات ناشی از حوادث احتمالی طبق شرایط مقــرر در بیمه‌نامه را به عهده می‌گیرد.

 • تعریف بیمه شده:

مورد بیمه شده، شیء یا شخصی است که احتمال تحقق خطر یا خطرات مشمول بیمه نامه برای آن، موجب انعقاد بیمه نامه می‌گردد.

 • تعریف محصول:

به هرگونه خدمتی اعم از بیمه نامه، مشاوره و... اطلاق می‌شود که از جانب وب‌سایت ققنوس به کاربر ارائه شده و در ازای آن وجهی دریافت می‌شود.

شرایط اختصاصی

 1. استفاده مشتریان از خدمات ققنوس، به معنی پذیرش قوانین و مقررات آن می‌باشد.
 2. محصولاتی که در ققنوس به فروش می‌رسند، منحصر به بیمه‌نامه‌های مختلف هستند و در این درگاه، کالاهای فیزیکی به فروش نمی‌رسند. بنابراین هر بیمه‌نامه که از این وب‌سایت خریداری می‌شود، تابع شرایط عمومی و اختصاصی آن بیمه‌نامه است که توسط نماینده‌ شرکت بیمه‌ مورد تایید "بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران" صادر می‌شود.
 3. در صورت انصراف کاربر از دریافت بیمه‌نامه، اگر بیمه درخواستی مشتری صادر نشده باشد، مبلغ پرداختی طی 72 ساعت کاری عودت داده می‌شود در غیر اینصورت اگر بیمه درخواستی مشتری صادر شده باشد، ملزم به رعایت قوانین داخلی صادرکننده‌ی بیمه‌نامه می‌باشد.
 4. باتوجه به اینکه ققنوس یک بستر آنلاین جهت فروش انواع بیمه‌نامه و خدمات بیمه‌ای است، مسئولیت ارائه اطلاعات صحیح برای صدور بیمه‌نامه بر عهده‌ی کاربر است. لذا مسئولیت هرگونه اشتباه در ورود اطلاعات که منتهی به صدور اشتباهِ بیمه‌نامه و در نتیجه ضرر و زیان کاربر یا ققنوس شود، بر عهده کاربر است. در این صورت، کاربر باید ظرف 48 ساعت اشتباه صورت گرفته در ورود اطلاعات به بیمه نامه را کتبا به ققنوس متذکر شده و درخواست اصلاح بیمه نامه و صدور الحاقیه را اعلام کند. در صورتی که کاربر این کار را انجام ندهد، وی می‌پذیرد که مسئولیت اشتباه بعد 48 ساعت از ققنوس ساقط و به وی منتقل خواهد شد.
 5. در بیمه هایی که نیاز به کارشناسی دارند، امکان تغییر قیمت بیمه‌نامه بعد از بازدید و کارشناسی وجود دارد.
 6. ققنوس به اطلاعات خصوصی کاربران احترام گذاشته و متعهد می‏‌شود از حریم شخصی کاربرانش محافظت و حسن امانت داری را رعایت کند.
 7. ساعات کاری ققنوس، از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 18 و پنجشنبه از ساعت 8 الی 12، به استثنای تعطیلات رسمی جمهوری اسلامی ایران می‌باشد.

قوانین ارسال

 • ثبت و ارسال سفارش:

کلیه سفارش‏‌های ثبت‌شده، نهایتا تا یک روز کاری (شنبه تا پنج‌شنبه هر هفته، به‌استثنای تعطیلات رسمی) پردازش خواهند شد.

امکان ثبت سفارش در ققنوس،‌ در تمامی روزهای هفته و تمامی ساعات شبانه‌روز فراهم است؛ کارشناسان ققنوس نیز جهت پشتیبانی و پیگیری سفارش‌ها، در تمامی روزهای کاری از ساعت 8 صبح الی ۱۸ بعدازظهر پاسخگوی مشتریان خواهند بود.

 • هزینه‌ها و روش‌های ارسال:

هزینه ارسال بیش از یک بار به عهده مشتری است.

شهرستان:
تمامی سفارش‌های شهرستان به‌صورت رایگان و از طریق پست، طی24 تا 72 ساعت کاری ارسال می‌شود.

پیوند ها تماس باما
  • واحد پشتیبانی و صدور
  • میدان امام خمینی مقابل بیمارستان ثامن طبقه فوقانی بانک اقتصاد نوین واحد 3
  • 05134307000

  • دفتر مرکزی
  • تهران، جنت آباد مرکزی، خیابان نسترن، شهید جهانبخش سمنانی 3، پلاک: 1، طبقه اول
  • 02144493795

  logo-samandehi
کلیه حقوق این سایت متعلق به ققنوس می باشد. هر گونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
ورود به ققنوس
ثبت نام در ققنوس
ثبت نام در ققنوس
شماره تلفن همراه
فراموشی رمز عبور
شماره تلفن همراه
تنظیمات ماژول به درستی انجام نشده است. صفحه اصلیطرح هااعلام خسارتراهنمای سایتبیمه نماهمکاری با ققنوس